Konkurs „STAG - gazuj i wygrywaj”

Producent instalacji autogaz marki STAG oraz nasz warsztat MAR-CAR AutoGaz zapraszają do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest refundacja poniesionych kosztów założenia instalacji autogazowej w Autoryzowanym Serwisie STAG. Kwota o wartości 2 500 zł raz w miesiącu wróci do szczęśliwego kierowcy. Warto zauważyć, że konkurs trwa od 1 stycznia 2017 do 31 grudnia 2017, więc nagrodzonych szczęśliwców będzie aż siedmiu.
A to jeszcze nie wszystko! Każdego dnia organizator nagrodzi jednego uczestnika, który najszybciej wykona zadanie konkursowe zestawem gadżetów zawierającym: kubek termiczny, koszulkę i czapkę.
Aby zawalczyć o wyjątkowo atrakcyjne wygrane wystarczy zamontować w naszym warsztatcie instalację gazową, która skałada się z elementów marki STAG (reduktor,wtryskiwacze oraz elektronika) oraz wejść na stronę www.konkurs.stag.pl, dokonać rejestracji w konkursie i poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania.
Podsumujmy: przez 230 dni raz dziennie komplet gadzetów i 7 nagród specjalnych raz w miesiącu. STAG daje zdecydowanie więcej!
Dodatkowo informujemy iż w poprzednim miesiącu (Październik) aż dwóch naszych klientów otrzymało zestaw gadżetów.MAR-CAR Autogaz - Montaż - Serwis - Naprawa. 44-200 Rybnik, ul. Wiejska 16   Polityka Cookies